Weplay nevypočítateľný strom

Kód: KM0002
Značka: Weplay
€186,70
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Deti sa musia orientovať podľa tvaru a smeru vetvičiek, aby sa im podarilo navliecť disky na strom. Táto hra trénuje nielen zručnosť zápästia, ale aj pohyb celého tela. Tiež môže u detí napomáhať rozvoju schopnosti riešiť problémy.

Variácie: Disky je tiež možné zavesiť na vetvičky, otáčať s nimi, kotúľať je. Možno ich ďalej využiť pre priraďovacie hry (podľa farieb či rôznych výrazov tváre).

Popis produktu: Špeciálny dizajn v tvare kaktusu s vyobrazenými tvárovými diskami zaujme detskú pozornosť. Či už sú disky nasadzované či skladaní, systém vetvičiek v rôznych smeroch ponúka zaujímavý 3D labyrint. 3 rôzne výrazy tváre pomáhajú deťom naučiť sa viac o emóciách a o hrách založených na hranie rolí. 7 rôznych tvarov na druhej strane diskov napomáha deťom s rozpoznávaním tvarov a s priestorovou orientáciou.

Pridaná hodnota hry: rozvíja pohybovú koordináciu tela, pomáha deťom rozoznať rôzne tvary a emócie, učí orientáciu v smeroch a v priestore, podporuje schopnosť priraďovanie a logického myslenia.

Obsah: 1 x zelená plastová tyč s výbežkami, 1 x základná doska, 6 x disk (3 x žltý, 3 x oranžový)

Materiál: odolný a pružný plast

Celkové rozmery: 31 x 31 x 41 cm

Odporúčaný vek: 1+

Hra je vhodná aj pre seniorov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hračky značky Weplay sú zamerené predovšetkým na šesťranný rozvoj detí.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: