Prečo nakupovať práve u nás

1. VŠETKO SKLADOM

Napadne vás pri prezeraní našich produktov, že by ste ich chceli mať doma najlepšie hneď? Tak úplne hneď to ešte nevieme, ale robíme všetko preto, aby to bolo skoro hneď .... Čo pre Vás "skoro hneď" znamená?

- všetky produkty, u ktorých je poznámka skladom, sú naozaj fyzicky skladom

- Vy objednávate a my ešte v ten istý deň Vašu zásielku pripravíme na odoslanie

- ak je tovar vypredané, dozviete sa to hneď z detailu produktu. Aby sme Vám maximálne vyhoveli, vypredané položky, ihneď objednávame u dodávateľa

2. RÝCHLE DODANIE

Aby k Vám všetky objednávky dorazili čo najskôr, zabezpečujeme prepravné servis overených dopravcov (GLS, DPD a Zásilkovna), ktorí Vám zásielku doručí na adresu v SR do 24-48 hodín od podania. Nemusíte mať obavy o bezpečné doručenie balíčku. Každá zásielka je poistená. O odoslaní balíčku Vás informujeme e-mailom, nech Vám nič neutečie a môžete sa tešiť na svoju objednávku. Dbáme na veľkú starostlivosť pri balení zásielok.

Aby sme Vám urobili radosť, platíme pri objednávkach s hodnotou vyššou ako 100, -Eur za Vás.

3. NOVINKY A TRENDY

Neustále pre Vás vyberáme a nakupujeme nový tovar, o ktorom Vás informujeme v našich pravidelných newsletteroch. Chcete o všetkých vedieť a nechcete žiadnu novinku zmeškať, nezabudnite sa k odberu nášho newsletteru prihlásiť.

4. 30 DNÍ NA ROZMYSLENIE

Kúpili ste si u nás hračku a nie ste si istí, či ste urobili správne? Nezúfajte máte 30 dní na rozmyslenie. Hračku môžete pokojne ukázať Vašim blízkym a môžete sa s nimi poradiť .... Len pozor, ak sa rozhodnete tovar vrátiť, musí byť nepoškodený a nesmie vykazovať známky používania.

5. ROZMAZNÁME SI VÁS

Záleží nám na deťoch a pri každej objednávky si predstavujeme, akú radosť Vašim deťom prinesie. Preto si dávame záležať na tom, aby bol každý balíček dôkladne zabalený. Vnútri navyše nájdete nielen Vami objednané produkty, ale vždy aj nejaké to prekvapenie. Ak vás zaujíma, aké čaká práve na vás, tak poďte vyberať a objednávať.

6. SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Najväčší odmena je pre nás Vaša radosť z doručených balíčkov a celková spokojnosť s naším e-shopom. Vďaka tomu získavame pocit, že všetko, čo tvoríme, má zmysel. Podeľte sa s nami o Vaše názory či pripomienky, záleží nám na nich. Spoločne tak môžeme vylepšiť kvalitu našich služieb k Vašej ešte väčšej spokojnosti.