Weplay Balančné zvlnené chodníčky

Kód: KT0009-00B
Značka: Weplay
€370,80
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Vzory a šírka chodníka je navrhnutá tak, aby ponúkla deťom tú najvhodnejšiu intenzitu hmatového vnímania a stimulácie. Zakrivenie povrchu chodníčkov umožňuje, aby došlo k optimálnemu pretiahnutie v klenbe chodidla a tak zvyšuje hodnotu tejto hry.

Tento produkt je vyrobený z ľahko odpruženého materiálu tej najvyššej kvality. Toto odpruženie napomáha k zníženiu tlaku na kolenia kĺb. Zvlnené chodníčky sú opatrené protišmykovým povrchom na hornej i spodnej strane, čo zaisťuje ich bezpečné používanie na rovnom povrchu.

Zvlnené chodníčky môžu byť usporiadané do rovných alebo zahnutých obrazcov, podkovy, kruhu či tvare S. K vytvoreniu nespočetných variácií chodníčkov možno využiť príkladov z tohto manuálu či vlastnej fantázie. Zvlnené chodníčky možno tiež výborne kombinovať s dúhovými riečnymi kameňmi. 

Postupné zošikmenie po stranách chodníčkov je tu nielen pre "predozadnej" kontrolu rovnováhy, ale tiež stimuluje "pravoľavou" rovnováhu.

Chodníčky sa dajú ľahko zostaviť. Keď sú spojené, drží pevne na mieste, čo prispieva k ich bezpečnosti. Môžu ich používať deti rôznych vekových kategórií. 

Jednotlivé kusy sa dajú zložiť na seba, takže je ľahké ich skladovať a prenášať. Postavenie chodníčkov nie je náročné na miesto a dá sa použiť aj vo stiesnenejších podmienkach, napriek tomu umožňuje deťom maximálny úžitok z telesnej aktivity. 

Obsah: 8 chodníčkov (rozmery jedného dielu približne 68 x 18 x 11 cm), taška na uchovanie 

Rozmer jedného chodníčka: 68 x 17 x 11 cm 

Vzdelávací cieľ: stimulácia plosky nohy, rozvoj hmatového vnímania, zlepšenie emocionálne stability a schopnosti koncentrovať sa, zvýšenie zájemu o učenie, stimulácia vestibulárny rovnováhy, rozvoj pohybovej koordinácie a zlepšenie schopnosti rozhodovania.

Jednotlivé diely je možné jednoduchým spôsobom spájať do seba a vytvoriť tak priame alebo kľukaté dráhy. Povrch jednotlivých dielov bol navrhnutý tak, aby čo najviac pozitívne ovplyvňoval jednotlivé svaly plosky nohy a pomáhal k utváraniu správnej klenby. Výborná pomôcka pre stimuláciu plosky nohy a precvičovanie predozadný a pravoľavej balančné kontroly. 

Táto hra dáva deťom možnosť zažiť pocit "chodenie v prírode naboso". Premenlivá výška zvlnených chodníčkov je vhodná pre chodenie. Tento ergonomický dizajn je navrhnutý špeciálne pre deti, aby mali možnosť pocítiť rôzne druhy pretiahnutie a pnutie na klenbe ich chodidlá. Tento produkt pomáha deťom zlepšiť ich schopnosť reagovať a adaptovať sa na rôzne prostredia. Línia a kruh sú dva z tých najzákladnejších elementov v prírode. Prúžkované a kruhové vzory aplikovanej na chodníčky ponúka deťom rôzne druhy hmatové stimulácie a vnímanie, možnosť upokojiť ich emócie a uvoľniť napätie.

Maximálne zaťaženie: 80 kg

Vhodné pre deti staršie ako 1 rok. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 Hračky značky Weplay sú zamerené predovšetkým na šesťranný rozvoj detí.  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: