Weplay Balančné dúhové riečne kamene

Kód: KT0008
Značka: Weplay
€225
Skladom - ihneď expedujeme
Možnosti doručenia

Tento výrobok inšpirovaný prírodou využíva rôznych povrchov, tvarov a veľkostí k napodobenie skutočných riečnych kameňov.
3 rôzne veľkosti riečnych kameňov budú vyhovovať potrebám rastúcich detí a tiež umožňujú vytvorenie ľubovoľných chodníčkov cez rieku podľa vlastnej fantázie. Každý "kameň" je tvorený tak, aby mal 3 smerové body označené číslami 1, 2, 3. Keď sa snaží dávať deti "kamene" na seba, musí dávať pozor nielen na veľkosť ale aj na smer a pootočiť "kameň" tak, aby všetky smerové body zhodovali.

Hra s riečnymi kameňmi stimuluje plochu nohy, rozvíja hmatové vnímanie, zlepšuje emocionálnu stabilitu a schopnosť koncentrovať sa, podporuje záujem o učenie, zvyšuje stimuláciu vestibulárny rovnováhy, podporuje pohybovú koordináciu a zlepšuje schopnosť rozhodovania.

Pri hre odporúčame dať dole topánky a ponožky, čo nielen zvýši stimuláciu plosky chodidla, ale tiež zvýši stabilitu detí a ich bezpečnosť.

Dúhové riečne kamene sú opatrené protišmykovým povrchom na hornej i spodnej strane. Horný povrch kameňov je opatrený rôznymi vzormi - bodky, prúžky a krúžky pre rôzne úrovne stimulácie plosky nohy.

Dúhové riečne kamene sú ľahké a deti ich ľahko môžu premiestňovať a skladať na seba.

Kamene pomáhajú rozvoju pohybových schopností, ale aj zlepšujú u detí rozpoznávanie čísel a farieb.

Dúhové kamene môžu tiež slúžiť ako stoličky alebo súčasť vybavenia javisko pre detské divadelné predstavenie.

Vzdelávací cieľ: stimulácia plosky nohy, rozvoj hmatového vnímania, zlepšenie emocionálne stability a schopnosti koncentrovať sa, zvýšenie zájemu o učenie, stimulácia vestibulárny rovnováhy, rozvoj pohybovej koordinácie a zlepšenie schopnosti rozhodovania.

Obsah: 6 kusov "kameňov" (2 veľké, 2 stredné, 2 malé), skladovacie taška

Vhodné pre deti staršie ako 3 roky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 Hračky značky Weplay sú zamerené predovšetkým na šesťranný rozvoj detí.  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: