Haba Panáček William

Kód: 306252
Značka: Haba
€33
Skladom - ihneď expedujeme
Možnosti doručenia
Lego panáčikovia sú už pasé! Z Panáčika Williama Vás chodidlá rozhodne bolieť nebudú!

Kúpte Vaším deťom krásnu látkovú hračku. Hračka panáčik William je mäkká a príjemná na dotyk. Vaše ratolesti si s ňou vyhrajú a to už od 1,5 roka ich veku.

K objednávke panáčika Williama pre Vás pribalíme aj nejaké to malé prekvapenie.

Ak nebudete s hračkou spokojní, môžete ju do 30 dní vrátiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

‏Panáčik v 3/4 kraťasoch a cool mikine.

Panáčik je celý vyrobený z látky, teda je jeho telíčko mäkké.

Výška panáčika je 30 cm.

Vhodné pre deti staršie 1,5 roka.

HRAČKA napomáhať rozvoju TÝCHTO OBLASTÍ:

KOMUNIKAČNÉ ZRUČNOSTI: Jazyk a komunikácia sú základom ľudskej interakcie a všetkých myšlienkových procesov. Deti sa učia jazyk, aby porozumeli samy sebe a dokázali zdieľať svoje potreby a pocity. Pomocou komunikácie si deti vymieňajú svoje skúsenosti, spracovávajú zážitky a učí sa nové veci. K rozvoju komunikačných zručností veľmi napomáhajú škôlky a predškolské vzdelávacie inštitúcie, ale zo všetkých najviac môžeme rozvíjať komunikačné zručnosti našich detí predovšetkým MY ... RODIČOV.

 

ROZVOJ

Prvé roky života sú tie najdôležitejšie pre správny rozvoj. Preto ponúkame hračky podporujúce mentálnej i fyzický rozvoj dieťaťa.

ZDRAVIE

Veľmi dôležitá je aj bezpečnosť. Naše hračky sú bezpečné a vyrábané z prírodných materiálov.

KVALITA

Spolupracujeme s najlepšími svetovými značkami. Preto si môžeme dovoliť 100% záruku spokojnosti.

Dobrý deň! Volám sa Jana a dúfam, že sa Vám tu páči :) Som mama dvoch detí a vždy som sa pre nich snažila vyberať kvalitné hračky, ktoré by moje deti všestranne rozvíjali. A vlastne starostlivosť o moje deti ma doviedla až sem .... K myšlienke založenia e-shopu s kvalitnými drevenými hračkami.

Hračky plnia dôležitú úlohu pri vývoji detí a ak nechcete byť doma hračkami zavalení, je potreba je veľmi starostlivo vyberať. U hračiek kladiem dôraz predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a funkčnosť, zároveň mám rada zaujímavé designy, ktoré deti upútajú a zabavia. Hračky každoročne vyberám z kolekcií overených značiek, u ktorých viem, že sa za ne môžem 100% zaručiť. Ak si nie ste istí svojím výberom vhodnej hračky, zavolajte mi na telefónne číslo uvedené v hornej časti stránky a ja Vám rada poradím.

Dodatočné parametre

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: