Le toy Van Pracovný ponk

Kód: TV475
Značka: Le Toy Van
€159
Skladom - ihneď expedujeme
Možnosti doručenia

Hračka je vyrobená z udržateľného kaučukovníka, ktorý v sebe snúbi dlhodobú zábavu na jednej strane a zároveň starostlivosť o našu planétu na strane druhej.

Bezpečná hračka - farbená netoxickými farbami a testovaná podľa najvyšších bezpečnostných štandardov.

Hra na hranie rolí podporuje kreatívnu fantáziu, sociálny a jazykový rozvoj. Zároveň táto hračka podporuje koordináciu rúk a očí.

Poďme to opraviť! Robustný pracovný stôl s 12 doplnkami: píla, kladivo, skrutkovač, kľúč, vodováha, 2 skrutky, 2 matky, 2 klince a kúsok dreva. Základňa je vybavená plochou kotúčovou pílou, meracím zariadením a zverákom. Zadná stena je vybavená policou na upratovanie náradia a háčikom na pílu, s obrysom píly vytlačeným na zadnej strane. Zadná stena obsahuje aj hodiny s pohyblivými ručičkami, prenosné rádio a kliešte.

Zadná doska je vymaľovaná v čiernej farbe a je možné ju použiť ako tabuľu na napísanie zoznamu úloh.

Spodná úložná polica je skvelá na uloženie všetkých vecí, ktoré čakajú na opravu.

Rozmer: 50 x 39 x 77,5 cm

Vhodné pre deti staršie ako 3 roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

‏‏‎ ‎​​

‎​​

Britská značka Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaisťuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočné detailné spracovanie. Le Toy Van hračky sú ručne maľované. Inšpirovaná detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktoré podporujú plnohodnotný rozvoj detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: