Le Toy Van päťročné hodiny sovička

Kód: PL010
Značka: Le Toy Van
€26
Skladom - ihneď expedujeme
Možnosti doručenia

Detské drevené hodiny v tvare malej sovy sú krásne maľované ekologickými barvami.Kdy sa vstáva, obeduje a kedy sa chodí spať? Učenie hodín bude veľká zábava!

Firma Le Toy Van vytvorila kolekciu vysoko kvalitných hračiek päťročnom, ktorá je špeciálne vytvorená pre najmenšie deti, ich zvedavosť a rozvoj motorických aj senzorických schopností formou zábavné hry. Päťročné hľadá inšpiráciu vo farbách dúhy a prirodzenom vývoji dieťaťa. Hračky sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva z udržateľných zdrojov, sú farbené špeciálnou šetrnou technológiou, zaručujú tak dlhodobú životnosť. Spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Všetky hrany hračiek sú zaoblené. Použité farby sú zdravotne nezávadné. Deti si tak môžu užívať hranie bezpečne každý deň! Hračky z rady päťročné od Le Toy Van sa rýchlo stanú obľúbené v celej rodine aj pre budúce generácie.

Rozmer: 20,5x14,5x5,4 cm

Vhodné pre deti od 1 roka.

Detailné informácie

Podrobný popis

‏‏‎ ‎​​

Britská značka Le Toy Van vyrába tradičný, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaisťuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočné detailné spracovanie. Le Toy Van hračky sú ručne maľované. Inšpirovaná detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktoré podporujú plnohodnotný rozvoj detí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: