Le Toy Van Kávovar

Kód: TV299
Značka: Le Toy Van
€37
Skladom - ihneď expedujeme
Možnosti doručenia

Kto si dá kávu?

Pestrý drevený kávovar, ktorý vám pripraví váš obľúbený typ kávy. Obsahuje kapsule, ktoré môžete vložiť namiesto odnímateľného filtra. Ďalej obsahuje šľahač mlieka, 2 šálky a lyžičku. Kávovar a jeho doplnky sú maľované farbou na vodnej báze.

Kávovar je kompatibilný s ostatnými produktmi z radu Honeybake. Rodovo neutrálne farba nabáda k zdieľanie hračky medzi súrodencami, kamarátmi, Podporuje deti v hraní na role, v kreatívne predstavivosti, vývoji jazyka a sociálnych zručností. Interaktívna hračka, ktorá praje rozvoju rozprávačských zručností.

Materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov.

Ručne domalovaný ekologickými farbami.

Rozmer: 19x12,5x21 cm

Vhodné pre deti staršie ako 3 roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

‏‏‎ ‎​​

Britská značka Le Toy Van vyrába tradičný, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaisťuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočné detailné spracovanie. Le Toy Van hračky sú ručne maľované. Inšpirovaná detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktoré podporujú plnohodnotný rozvoj detí.

HRAČKA napomáhať rozvoju TÝCHTO OBLASTÍ:

KOMUNIKAČNÉ ZRUČNOSTI: Jazyk a komunikácia sú základom ľudskej interakcie a všetkých myšlienkových procesov. Deti sa učia jazyk, aby porozumeli samy sebe a dokázali zdieľať svoje potreby a pocity. Pomocou komunikácie si deti vymieňajú svoje skúsenosti, spracovávajú zážitky a učí sa nové veci. K rozvoju komunikačných zručností veľmi napomáhajú škôlky a predškolské vzdelávacie inštitúcie, ale zo všetkých najviac môžeme rozvíjať komunikačné zručnosti našich detí predovšetkým MY ... RODIČOV.

 

ROZVOJ

Prvé roky života sú tie najdôležitejšie pre správny rozvoj. Preto ponúkame hračky podporujúce mentálnej i fyzický rozvoj dieťaťa.

ZDRAVIE

Veľmi dôležitá je aj bezpečnosť. Naše hračky sú bezpečné a vyrábané z prírodných materiálov.

KVALITA

Spolupracujeme s najlepšími svetovými značkami. Preto si môžeme dovoliť 100% záruku spokojnosti.

Dobrý deň! Volám sa Jana a dúfam, že sa Vám tu páči :) Som mama dvoch detí a vždy som sa pre nich snažila vyberať kvalitné hračky, ktoré by moje deti všestranne rozvíjali. A vlastne starostlivosť o moje deti ma doviedla až sem .... K myšlienke založenia e-shopu s kvalitnými drevenými hračkami.

Hračky plnia dôležitú úlohu pri vývoji detí a ak nechcete byť doma hračkami zavalení, je potreba je veľmi starostlivo vyberať. U hračiek kladiem dôraz predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a funkčnosť, zároveň mám rada zaujímavé designy, ktoré deti upútajú a zabavia. Hračky každoročne vyberám z kolekcií overených značiek, u ktorých viem, že sa za ne môžem 100% zaručiť. Ak si nie ste istí svojím výberom vhodnej hračky, zavolajte mi na telefónne číslo uvedené v hornej časti stránky a ja Vám rada poradím.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: