Le Toy Van Balančná veža Afrika

Kód: PL117
Značka: Le Toy Van
€18
Dodanie do 1 týždňa
Možnosti doručenia

Skladacia veža obsahuje:

  •         9 drevených stohovacích zvieratiek v látkovom vrecúšku
            pomáha rozvíjať ranej vývojové zručnosti v prostredí zábavné hry
            vyrobené z kaučukového dreva
            navrhnuté s hladkými, bezpečnými hranami, zdobené netoxickými farbami

Stohovacie hra obsahuje 9 drevených zvierat vrátane žirafy, leva, slona, ​​zebry, opice, nosorožca, geparda, krokodíla, papagája v látkovom vrecúšku. Táto hračka je bez plastu a je dekorovaná bezpečnými, netoxickými farbami.

Firma Le Toy Van vytvorila kolekciu vysoko kvalitných hračiek päťročnom, ktorá je špeciálne vytvorená pre najmenšie deti, ich zvedavosť a rozvoj motorických aj senzorických schopností formou zábavné hry. Päťročné hľadá inšpiráciu vo farbách dúhy a prirodzenom vývoji dieťaťa.

Hračky sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva z udržateľných zdrojov, sú farbené špeciálnou šetrnou technológiou, zaručujú tak dlhodobú životnosť. Spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Všetky hrany hračiek sú zaoblené. Použité farby sú zdravotne nezávadné. Deti si tak môžu užívať hranie bezpečne každý deň! Hračky z rady päťročné od Le Toy Van sa rýchlo stanú obľúbené v celej rodine aj pre budúce generácie.

Pre deti od 18 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

‏‏Britská značka Le Toy Van vyrába tradičný, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaisťuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočné detailné spracovanie. Le Toy Van hračky sú ručne maľované. Inšpirovaná detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktoré podporujú plnohodnotný rozvoj detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: