Janod - Veľká drevená kuchynka

Kód: J06571
Značka: Janod
€214,20
Skladom - ihneď expedujeme
Možnosti doručenia

Poriadna kuchyňa pre náročných šéfkuchárov!

Detská drevená kuchynka má nežnú ružovú farbu a na zadnej stene kuchynky / zástene je zaujímavý motív, ktorý jej dodáva retro nádych.

Vstavanú súčasťou kuchynky je polička, hodiny, vešiak na varešky, mikrovlnka, varná doska, rúra a drez. Varná doska vydáva pri varení zvuky a platničky tiež svieti ako v reálnej kuchyni.Stejně ako skutočná kuchyňa má aj táto varnú dosku kompletne vybavenú LED diódami a zvukovým efektom: raz stlačte červené tlačidlo, aby sa rozsvietili krúžky varných dosiek, potom druhýkrát, aby ste počuli varenie vody. Zvukové a varné krúžky sa automaticky vypnú po 30 sekundách alebo tretím stlačením červených tlačidiel.

Vstavanú súčasťou kuchynky je tiež vysoká skrinka s dvoma dvierkami, ktorá sa dá využiť ako chladnička s mrazničkou, v ktorej môže kuchárka uskladniť navarené dobroty. Na dvierkach skrinky je tabuľka, na ktorú sa dajú kriedou kresliť rôzne obrázky, alebo si tam malá kuchárka môže napísať denné menu pre hostí vo svojej reštaurácii.

Súčasťou veľké ružové kuchynky Macaron Janod je až 15 doplnkov, vrátane chňapky, hrncov, lopatky a naberačky, potraviny zabalené v drevených škatuľkách a volské oko.

Francúzska značka Janod vyvíja prvotriedne hračky pre deti, ktoré spĺňajú prísne európske normy a predpisy, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťatko. Za kvalitou spoločnosti Janod stoja mnohé medzinárodné ocenenia. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a jemný povrch. 

Rozmery sú 100 x 33 x 99,5 cm

Vhodné pre deti od 3 do 8 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

‏‏‎ ‎​​Veľká drevená kuchynka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: